Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 19.07. 2024
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
Redakcia
Motoráčiky prejdú humanizáciou (fejtón)
Peter, 24.09.2011 (6898 prečítané)

Naša ambiciózna spoločnosť, ktorá údajne nadväzuje na železničnú tradíciu, je mladá, ale naše motoráčiky sú staré. Tie staršie kusy našich motoráčikov sú staršie ako naša ambiciózna spoločnosť predtým ako vznikla delením samej seba na seba a ešte niečo iné.
 

Motoráčiky tvoria kostru nášho motorovo-vozňového parku. Tam, kam iné vláčiky nemôžu, môžu naše motoráčiky.
 
Naše motoráčiky môžu aj na koridor. Dva naše motoráčiky idúce na koridore rýchlosťou 80 km/h, idú spolu rýchlosťou 160 km/h.
 
Motoráčiky sú s nami už poriadne dlho a ešte poriadne dlho budú.
 
Motoráčiky sú obľúbené u cestujúcich, pretože v nich dobre trasie.
 
Cestujúci v motoráčikoch nám vyjadrujú vďaku, pretože v našich motoráčikoch nikdy nezaspia.
 
Motoráčiky sú jednoducho coolové.
 
Sme humánna spoločnosť a záleží nám na sedacích svaloch našich cestujúcich, preto našim cestujúcim ľahko zhumanizujeme cestovanie v našich motoráčikoch.
 
Doteraz nehumanizované motoráčiky nám už roky úspešne pomáhajú zbavovať sa cestujúcich, preto dúfame, že po humanizácii motoráčikov sa zbavíme aj tých posledných.
 
Pre našich skalných cestujúcich v motoráčikoch pripravujeme extra humanizovanú triedu tzv. fakírsku, kde v humanizovaných sedadlách budú hrotom dohora umiestnené špendlíky. Okrem trasenia tak ponúkneme našim cestujúcim aj veselú akupunktúru, a to z humánnych dôvodov úplne bezplatne bez príplatku k cestovnému lístku.
 
Zvýšené náklady jeden pár sto tisíc euro na humanizáciu motoráčikov cestujúci určite rady zaplatia vo zvýšenom cestovnom, ktoré úspešne pripravujeme už dosť dlho.
 
Za čistotu v humanizovaných motoráčikoch budú zodpovední zhumanizovaní rušňovodiči. Z humánnych dôvodov budú zhumanizovaní rušňovodiči v humanizovaných motoráčikoch upratovať zadarmo.
 
Zhumanizovaní rušňovodiči v humanizovaných motoráčikoch veľmi dobre vedia, kde nastupujú nehumanizovaní cestujúci a preto tam z humánnych dôvodov prestanú zastavovať.
 
Ideálny stav nastane vtedy, keď zhumanizovaný motoráčik prebehne celú štreku bez zastavenia a čistý sa vráti do depa. Tak docielime, že naše zhumanizované motoráčiky budú ešte dlho medzi nami.
 
S humanizovaným motoráčikom na večné časy a nikdy inak!

P.S: Tento príbeh je vymyslený a akákoľvek podobnosť so skutočnosťou je fakt!

Home