Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
|
121
|
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
|
|
Nové Mesto nad Váhom – Vaďovce
|
od pondelka (05.10.) do štvrtku (08.10.)
vždy od 07:40 hod. do 12:40 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
128
|
Čadca – Makov
|
|
Čadca – Turzovka
|
vo štvrtok (08.10.)
od 07:30 do 16:30 hod.
|
|
v piatok (09.10.)
od 07:30 do 14:30 hod.
|
||
133
|
Trnava – Sereď – Galanta
|
|
Trnava - Sereď
|
vo štvrtok (08.10.) a piatok (09.10.),
vždy od 08:50 do 14:20 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
137
|
Bratislava-Petržalka – Kittsee ÖBB
|
|
Bratislava–Petržalka – Bruck a. d. Leitha ÖBB
|
v sobotu (17.10.)
od 07:00 do 17:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
|
Ivanka pri Nitre – Nitra
|
v utorok (06.10.) a stredu (07.10.),
vždy od 08:25 do 14:40 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Veľké Bielice – Veľké Uherce
|
v nedeľu (11.10.)
od 07:10 do 12:45 hod.
|
|
145
|
Prievidza – Horná Štubňa
|
|
Chrenovec – Handlová
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (21.09.) od 08:05 hod.
do soboty (17.10.) do 18:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
|
Kozárovce – Nová Baňa
|
od pondelka (05.10.) do stredy (07.10.),
vždy od 08:30 do 11:35 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Levice – Kozárovce
|
vo štvrtok (08.10.)
od 08:20 do 13:20 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
v piatok (09.10.)
od 08:20 do 15:40 hod.
Viď informáciu TU!
|
||
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
|
Blhovce – Jesenské
|
od pondelka (05.10.) do stredy (07.10.)
od 07:30 do 10:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Hrhov – Turňa nad Bodvou
|
v stredu (07.10.)
od 06:30 do 11:55 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Lovinobaňa – Lučenec
|
vo štvrtok (08.10.) a piatok (09.10.)
od 08:30 do 11:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
|
Banská Bystrica – Sliač kúpele
|
vo štvrtok (08.10.) a piatok (09.10.)
od 09:20 do 10:35 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
|
Heľpa – Červená Skala
|
od pondelka (05.10.) do piatku (09.10.),
vždy od 09:00 do 15:20 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (06.07.2020) od 08:10 hod.
do nedele (31.01.2021) do 18:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
|
Starý Smokovec – Vyšné Hágy
|
v pondelok (05.10.)
od 08:00 do 14:00 hod.
|
|
Poprad–Tatry – Starý Smokovec
|
v piatok (09.10.)
od 08:25 do 14:25 hod.
|
|
184
|
Starý Smokovec – Tatranská Lomnica
|
|
Starý Smokovec - Tatranská Lomnica
|
od utorka (06.10.) do štvrtku (08.10.),
vždy od 08:00 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
|
Podolínec – Stará Ľubovňa
|
vo štvrtok (08.10.)
od 08:20 do 14:20 hod.
|
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
|
Humenné – Udavské
|
v piatok (09.10.)
od 07:55 do 12:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
193
|
Prešov – Humenné
|
|
Vranov nad Topľou – Nižný Hrabovec
|
v utorok (06.10.)
od 09:00 do 13:40 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
194
|
Prešov – Bardejov
|
|
Kapušany pri Prešove – Raslavice
|
vo stredu (07.10.) a štvrtok (08.10.),
vždy od 07:30 do 14:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|