Table './phprszeleznicn/rs_stat_ip' is marked as crashed and should be repairedTable './phprszeleznicn/rs_stat_ip' is marked as crashed and should be repairedTable './phprszeleznicn/rs_stat_session' is marked as crashed and should be repairedTable './phprszeleznicn/rs_stat_ip' is marked as crashed and should be repairedTable './phprszeleznicn/rs_kontrola_ip' is marked as crashed and should be repairedTable './phprszeleznicn/rs_kontrola_ip' is marked as crashed and should be repaired Vlakom na Medzinárodné letecké dni SIAF 2011
 Infoblok
IP adresa: 54.236.59.154
Dátum: 05. 08. 2020
Čas: 22:02
Meniny má: Hortenzia
Zajtra: JozefĂ­na
 Meškanie vlakov

Číslo vlaku:

Pohyb vlakov na mape ŽSR

 Rubriky
 Najnovšie foto
757.008-8
ZSSK, R 814 Slatina Košice - Bratislava, trať 160, 19.4.2018
zobrazenĂ­: 1718
známka: 0

751.129-8
ZSCS, Mn Dobšiná - Plešivec, Rožňava, trať 167, 19.1.2018
zobrazenĂ­: 1486
známka: 1.00

751.126-4
ZSCS, Pn Turňa nad Bodvou - Slavec jaskyňa, trať 160, 19.10.2017
zobrazenĂ­: 1793
známka: 3.00

757.004-7
ZSSK, R 814 Slatina Košice - Bratislava, trať 160, 19.10.2017
zobrazenĂ­: 1572
známka: 0

757.012-0
ZSSK, R 814 Slatina Košice - Bratislava, trať 160, 24.6.2017
zobrazenĂ­: 1994
známka: 0

751.026-6
ZSCS, +751.171-0, Rv do depa, trať 160, 24.6.2017
zobrazenĂ­: 1679
známka: 0

757.009-6
ZSSK, R 814 Slatina Košice - Bratislava, Jovice, trať 160, 20.6.2017
zobrazenĂ­: 1832
známka: 0

757.014-6
ZSSK, R 814 Slatina Košice - Bratislava, Rožňava, trať 160, 15.6.2017
zobrazenĂ­: 1855
známka: 0

751.129-8
ZSCS, Pn Kapušany pri Prešove - Stožok, Rožňava, trať 160, 15.6.2017
zobrazenĂ­: 1674
známka: 0

751.125-6
ZSCS, Mn Dobšiná - Plešivec, trať 167, 30.5.2017
zobrazenĂ­: 1764
známka: 0

» ÄŽalšie fotografie
Nostalgia - programy akcií

Vlakom na Medzinárodné letecké dni SIAF 2011

Vlakom na Medzinárodné letecké dni SIAF 2011
V sobotu 27. a nedeľu 28. augusta 2011 sa na letisku Sliač budú konať Medzinárodné letecké dni SIAF 2011. Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., pripravila akciu, v rámci ktorej môžu návštevníci využiť „spoločný lístok“, ktorý bude platiť na vlak, na kyvadlovú dopravu na letisko Sliač a zároveň ako vstupenka na podujatie. Spoločný lístok si cestujúci môžu zakúpiť len cez sieť Ticketportal. Klub historickej techniky Zvolen v súvislosti s podujatím pripravil mimoriadne jazdy historického motorového vlaku medzi stanicou Banská Bystrica a letiskom Sliač.



Spoločný lístok je možné si zakúpiť len cez sieť Ticketportal – www.ticketportal.sk (akcia Medzinárodné letecké dni 2011). Spoločný lístok sa nedá zakúpiť v osobných pokladniciach Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. Ponuka spoločných lístkov je limitovaná.
 
V súvislosti s akciou Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) vypraví dva mimoriadne vlaky:
 
  • v sobotu 27. augusta 2011 rýchlik R 935 Zvolen (odch. 18:41 h) – Košice (pr. 22:00 h)
  • v nedeľu 28. augusta 2011 rýchlik R 930 Košice (odch. 6:06 h) – Zvolen (pr. 9:20 h).
Oba vlaky pôjdu podľa platného cestovného poriadku.
 
Spoločný lístok zakúpený cez Ticketportal platí pri ceste na podujatie len z vybraných železničných staníc zo smerov Bratislava, Košice a Žilina a v týchto vybraných vlakoch:
 
  • R 811 Bratislava - Zvolen (pr. 9:36 h) – dňa 27. augusta. 2011 a 28. augusta 2011
  • R 930 Košice - Zvolen (pr. 9:20 h) – dňa 27. augusta 2011 a mimoriadne zavedený dňa 28. augusta 2011
  • Zr 1847 Žilina - Banská Bystrica (pr. 7:18 h) – dňa 27. augusta 2011
  • Zr 1849 Žilina - Banská Bystrica (pr. 8:45 h) – dňa 28. augusta 2011
Vo vlakoch bude zabezpečené vyhradené miesto, resp. vozeň.
 
Kyvadlová doprava bude jazdiť zo Zvolena a z Banskej Bystrice.
 
Cestovný poriadok vlakov a cena lístkov:
 
Bratislava - Zvolen
27.8. a 28.8.
vozeň
kapacita
vlak č.
názov
 
A
80
R 811 
Horehronec
 
B
80
 
Bratislava - Zvolen
odchod
km
celý lístok
1/2 lístok
Bratislava hl.st.
6:37
209
22,00
11,00
Bratislava Vinohrady
6:43
205
22,00
11,00
Galanta
7:11
160
18,00
9,00
Šaľa
7:21
149
18,00
9,00
Šurany
7:43
120
18,00
9,00
Podhájska
7:59
105
18,00
9,00
Levice
8:24
77
14,00
7,00
Zvolen príchod
9:36
 
 
 
 
Košice - Zvolen
27.8. a 28.8.
vozeň
kapacita
vlak č.
názov
 
A
66
R 930
Ipeľ
 
B
66
 
Košice - Zvolen
odchod
km
celý lístok
1/2 lístok
Košice  
6:06
233
22,00
11,00
Haniska pri Košiciach
6:16
222
22,00
11,00
Moldava nad Bodvou
6:31
202
22,00
11,00
Rožňava
7:04
162
18,00
9,00
Plešivec
7:16
149
18,00
9,00
Tornaľa
7:29
133
18,00
9,00
Jesenské
7:55
98
14,00
7,00
Fiľakovo
8:21
69
14,00
7,00
Zvolen príchod
9:20
 
 
 
 
Žilina – B. Bystrica
27.8.
 
vozeň
kapacita
vlak č. 
názov
 
A
80
Zr 1847
Šturec
 
B
80
 
Žilina - Banská Bystrica
odchod
km
celý lístok
1/2 lístok
Žilina  
5:47
96
14,00
7,00
Vrútky
6:06
75
14,00
7,00
Martin
6:13
68
14,00
7,00
Banská Bystrica príchod
7:18
 
 
 
 
Žilina – B. Bystrica
28.8. 
 
vozeň
kapacita
vlak č. 
názov
 
A
80
Zr 1849
Kľak
 
B
80
 
Žilina - Banská Bystrica
odchod
km
celý lístok
1/2 lístok
Žilina  
7:08
96
14,00
7,00
Vrútky
7:27
75
14,00
7,00
Martin
7:35
68
14,00
7,00
Banská Bystrica príchod
8:45
 
 
 
 
Spoločný lístok obsahuje:
 
  • cestovný lístok platný vo vybraných vlakových spojoch zo smerov Bratislava, Žilina a Košice
  • cestovný lístok platný v kyvadlovej doprave zo železničnej stanice Zvolen a Banská Bystrica na letisko Sliač a späť
  • vstupné do areálu letiska Sliač na podujatie „Letecké dni Sliač 2011“
     
Cena spoločného lístka sa skladá:
 
  • časť za cestovné vo vlakoch ZSSK, ktoré bolo stanovené v kilometrických pásmach:
  • časť za cestovné v kyvadlovej doprave (spiatočný lístok) spolu so vstupným na podujatie, ktoré bolo stanovené:
·         cena dospelý / 1 deň - 8,00 €
·         cena deti / 1 deň - 4,00 €
 
km pásmo
celý spiatočný cestovný lístok
polovičný spiatočný cestovný lístok
0 - 100
6,00 €
3,00 €
101 - 200
10,00 €
5,00 €
201 a viac
14,00 €
7,00 €
 
Konečná cena spoločného lístka:
 
km pásmo
celý spoločný lístok
polovičný spoločný lístok
0 - 100
14,00 €
7,00 €
101 - 200
18,00 €
9,00 €
201 a viac
22,00 €
11,00 €
 
Spoločný cestovný lístok platí do 24 hod. dňa, na ktorý bol vydaný. Bude možné ho vydať s platnosťou na 27. alebo 28. augusta 2011. Polovičný spoločný lístok platí pre návštevníka (cestujúceho) do 15 rokov. Pri ceste na podujatie bude platiť len vo vybraných vlakových spojoch, pri ceste späť v ktoromkoľvek, pre cestujúceho vhodnom, vlakovom spoji.
 
Ilustračné foto
 Lietadlo
 
V rámci medzinárodných leteckých dní SIAF 2011, ktoré sa uskutočnia 27. a 28. augusta 2011 na letisku Sliač bude prezentácia pancierového vlaku v areáli letiska. Na pancierovom vlaku bude parný rušeň 422.0108 (malý býček) v činnom stave.
 
Pancierový vlak na stretnutí historickej koľajovej techniky v Bratislave 2010
 Pancierový vlak
 
Počas leteckých dní budú na trase Banská Bystrica – Vlkanová – vlečka na letisko zavedené mimoriadne historické motorové vlaky v zložení M 131.1443, dva prívesné vozne a M 131.1053.
 
Cestovný poriadok historických motorových vlakov
 
Vlak
MOs
Štefánik
MOs
Ambruš
MOs
Smik
MOs
MOs
 Stanica
pr.
pr.
pr.
pr.
pr.
Banská Bystrica
9:40
11:00
12:00
15:30
17:00
Vlkanová
9:51/9:59
11:11/11:13
12:11/12:13
15:47/15:48
17:16/17:17
Letisko Sliač
10:09
11:23
12:23
14:58
17:27
 
 Vlak
MOs
MOs
MOs
Štefánik
MOs
Ambruš
MOs
Smik
 Stanica
pr./odch.
pr./odch.
pr./odch.
pr./odch.
pr./odch.
Letisko Sliač
10:20
11:33
14:50
16:02
17:35
Vlkanová
10:30/10:30
11:43/11:45
15:00/15:05
16:30/16:31
17:47/17:48
Banská Bystrica
10:42
11:55
15:17
16:43
18:00
 
Vlaky nebudú zastavovať na železničnej zastávke Banská Bystrica mesto. Informácie o výške cestovného do mimoriadnych vlakov, ako aj o možnosti zakúpenia cestovných lístkov budú včas zverejnené. Účasť návštevníkov je na vlastnú zodpovednosť. Zmena programu vyhradená.
 
 
Podrobné informácie sú zverejnené na stránke SIAF. O akcii informovala aj Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., a Klub historickej techniky pri RD Zvolen.

 

Autor: admin | Dňa: 18. 08. 2011 | 6895x prečítané | Späť
Príspevkov: 0 Zobraziť diskusiu | Pridať príspevok | Zdroj: KHT

Bookmark and Share     Informačný e-mail    Vytlačiť
 Najnovšie články - aktuality, reportáže
 Hlavné menu

Užívateľské meno (prezývka):

Heslo:




Registrácia nového čitateľa!

 Sledujte nás na:

      

 Fórum
Železničné.info - Diskusné fórum

Železnice v Európe - Taliansko

Železničné trate - Mimoriadnosti na tratiach

Slovenské železnice - Meškanie vlakov

Železničné stanice - Stará Kremnička


Koľajové vozidlá - Motorové jedotky radu 813


Železničné.info - Železničné.info

Slovenské železnice - Nehody na tratiach

ÄŽalšie prĂ­spevky »
 Inzercia
Nie sú žiadne inzeráty.
 Filmotéka
Rozlúčka s Uhrankou Prehraj
R 371 Horehronec Prehraj
Hanušovský viadukt 2Prehraj
498.104 Albatros na trati 131Prehraj
Tri pary v akciiPrehraj
GP 2011 ZvolenPrehraj
464.001 na DomiciPrehraj
Kačena - PLŽPrehraj
754.054 na mimoriadnom vlakuPrehraj
Oslavy storočnice trate 196Prehraj
 Vyhľadávanie
Vlož text:

 Štatistika
Tieto stránky boli vytvorené pomocou phpRS redakčného systému napísaného v PHP jazyku

php    mysql    apache    rss

© ŽELEZNIČNÉ.INFO :: 2007-2018