Trať
|
Úsek trate s výlukou
|
Dátum a čas výluky
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Boleráz - Smolenice
|
v pondelok (26.9.)
od 8.10 do 13.20 hod.
|
Šaštín Stráže - Šajdíkove Humence
|
v utorok (27.9.) a stredu (28.9.),
vždy od 7.50 do 13.35 hod.
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Púchov - Žilina
|
Dlhodobá výluka!
od 12.6. do 10.12.2016
|
126
|
Žilina – Rajec
|
Lietavská Lúčka - Rajec
|
v pondelok (26.9.) a utorok (27.9.),
vždy od 9.00 do 15.00 hod.
|
145
|
Horná Štubňa – Prievidza
|
Chrenovec - Prievidza
|
v pondelok (26.9.) a utorok (27.9.),
vždy od 7.15 do 15.30 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Lok - Kalná nad Hronom
|
v pondelok (26.9.)
od 8.40 do 11.35 hod.
|
Pial - Lok
|
v stredu (28.9.)
od 8.40 do 11.30 hod.
|
Podhájska - Beša
|
vo štvrtok (29.9.) a piatok (30.9.),
vždy od 8.40 do 11.20 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Hajnáčka - Blhovce
|
v pondelok (26.9), stredu (28.9.)
a piatok (30.9.),
od 9.15 do 11.20 hod.
|
v utorok (27.9.) a štvrtok (29.9.),
od 9.00 do 11.20 hod.
|
Moldava n. Bodvou mesto - Moldava n. Bodvou
|
v stredu (28.9.)
od 7.30 do 12.30 hod.
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Sliač - Vlkanová
|
v utorok (27.9.)
od 8.55 do 12.00 hod.
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Nálepkovo - Mníšek nad Hnilcom
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (19.9.) od 7.40 hod.,
do pondelka (3.10.) do 14.50 hod.
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
Kraľovany - Dolný Kubín
|
od utorka (27.9) do piatku (30.9.),
vždy od 8.35 do 13.30 hod.
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Starý Smokovec - Vyšné Hágy
|
vo štvrtok (29.9.)
od 7.30 do 17.20 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Trebišov - Bánovce nad Ondavou
|
v pondelok (26.9.) a utorok (27.9.),
vždy od 10.20 do 15.15 hod.
|
Michaľany - Trebišov
|
v piatok (30.9.)
od 7.40 do 14.00 hod.
|
194
|
Prešov – Bardejov
|
Raslavice - Bardejov
|
od pondelka (26.9.) do stredy (28.9.),
vždy od 7.20 do 14.00 hod.
|
Kapušany pri Prešove - Raslavice
|
vo štvrtok (29.9.) a piatok (30.9.),
vždy od 7.30 do 14.00 hod.
|
|