Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Šajdíkove Humence – Senica
|
od utorka (19.9.) do piatku (22.9.),
vždy od 8:00 do 13:50 hod.
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Púchov – Považská Bystrica (– Žilina)
|
Dlhodobá výluka!
od pondelka (27.2.) do piatku (6.10.)
Viď aktuálne informácie TU!
|
Skrátenie trasy vlakov z/do ČR!
od soboty (19.8.) do piatku (6.10.)
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (9.9.) do piatku (6.10.)
|
zast. Trenčín – Opatová
|
Zmena nástupišťa!
v pondelok (18.9.)
od 7:40 do 14:10 hod.
|
zast. Kostolná – Zariečie
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (19.9.) a stredu (20.9.),
vždy od 7:40 do 14:10 hod.
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
Lúky pod Makytou – Horní Lideč ČD
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (18.9.) od 7:00 hod.
do piatku (22.9.) do 17:00 hod.
|
127
|
Žilina – Čadca – Mosty u Jablunkova ČD
|
Krásno nad Kysucou – Čadca
|
Meškanie vlakov!
v pondelok (18.9.) a utorok (19.9.),
vždy od 8:00 do 15:00 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Podunajské Biskupice – Nové Košariská
|
v pondelok (18.9.) a utorok (19.9.),
vždy od 9:35 do 13:20 hod.
|
145
|
Horná Štubňa – Prievidza
|
Handlová – Chrenovec
|
od utorka (19.9.) do štvrtku (21.9.),
od 7:20 hod. do 15:30 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Hronský Beňadik – Kozárovce
|
v pondelok (18.9.)
od 10:10 do 13:10 hod.
|
Kozárovce – Levice
|
od utorok (19.9.) do štvrtku (21.9.),
vždy od 10:10 do 13:10 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Lučenec – Fiľakovo
|
v pondelok (18.9.),
stredu (20.9.) a štvrtok (21.9.),
vždy od 8:15 do 19:50 hod.
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Martin – Vrútky
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (19.9.) a stredu (20.9.),
vždy od 8:00 do 12:00 hod.
|
Príbovce–Rakovo – Diviaky
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (21.9.) a piatok (22.9.),
vždy od 7:45 do 12:15 hod.
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
Banská Bystrica – Slovenská Ľupča
|
v utorok (19.9.) a stredu (20.9.),
vždy od 10:35 do 13:25 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Tisovec – Hnúšťa
|
od pondelka (11.9.) do piatku (22.9.),
vždy od 8:10 do 11:50 hod.
|
180
188
|
Žilina – Košice
|
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
|
Kostoľany nad Hornádom – Košice
|
Skrátenie trasy vlakov!
v utorok (19.9.), stredu (20.9.)
a piatok (22.9.)
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
Nižná – Trstená
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (18.9.) od 7:00 hod.
do piatku (20.10.)
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
od stredy (20.9.) do piatku (22.9.),
vždy od 8:35 do 14:20 hod.
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
Spišská Belá – Podolínec
|
v pondelok (18.9.) a utorok (19.9.),
vždy od 7:10 do 14:10 hod.
|
v stredu (20.9.)
od 7:10 do 12:10 hod.
|
Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
vo štvrtok (21.9.) a piatok (22.9.),
vždy od 7:20 do 18:40 hod.
|
v sobotu (23.9.)
od 7:20 do 16:40 hod.
|
194
|
Prešov – Bardejov
|
Raslavice – Bardejov
|
v pondelok (18.9.) a utorok (19.9.),
vždy od 7:20 do 14:00 hod.
|
Kapušany pri Prešove – Raslavice
|
v stredu (20.9.) a štvrtok (21.9.),
vždy od 7:30 do 14:00 hod.
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Snina – Stakčín
|
Dlhodobá výluka v pracovných dňoch!
od utorka (18.4.) do odvolania
|
|