|
AEx 1040 SOBOTA
|
AEx 1042 NEDEĽA
|
Nitra
|
6:46
|
|
Hlohovec
|
7:18
|
|
Leopoldov
|
7:29
|
|
Piešťany
|
7:41
|
|
Nové Mesto nad Váhom
|
7:52
|
|
Trenčín
|
8:10
|
14:18
|
Trenčianska Teplá
|
8:17
|
14:25
|
Bylnice
|
8:38
|
14:47
|
Slavičín
|
8:52
|
15:05
|
Bojkovice město zast.
|
9:06
|
15:20
|
Uherský Brod
|
9:34
|
15:37
|
Uherské Hradište
|
9:50
|
15:52
|
Staré Město u U.H.
|
9:57
|
15:59
|
Otrokovice
|
10:10
|
16:11
|
Přerov
|
10:29
|
16:29
|
Olomouc hl. n.
|
10:45
|
16:45
|
Pardubice hl. n.
|
12:17
|
18:19
|
Kolín
|
12:50
|
18:52
|
Praha hl. n.
|
13:29
|
19:32
|
|
AEx 1041 NEDEĽA
|
AEx 1043 PIATOK
|
Praha hl. n.
|
8:19
|
14:19
|
Kolín
|
9:03
|
15:03
|
Pardubice hl. n.
|
9:28
|
15:30
|
Olomouc hl. n.
|
10:58
|
16:58
|
Přerov
|
11:16
|
17:16
|
Otrokovice
|
11:37
|
17:37
|
Staré Město u U.H.
|
11:50
|
17:50
|
Uherské Hradiště
|
12:05
|
17:57
|
Uherský Brod
|
12:25
|
18:15
|
Bojkovice město zast.
|
12:43
|
18:43
|
Slavičín
|
12:58
|
18:58
|
Bylnice
|
13:13
|
19:13
|
Trenčianska Teplá
|
13:34
|
19:34
|
Trenčín
|
13:43
|
19:43
|
Nové Mesto nad Váhom
|
|
20:01
|
Piešťany
|
|
20:14
|
Leopoldov
|
|
20:35
|
Hlohovec
|
|
20:42
|
Nitra
|
|
21:15
|