Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
110
|
Bratislava hl. st. – Kúty – Břeclav ČD
|
Bratislava hl. st. – Bratislava–Lamač
|
Zmena nástupišťa!
Meškanie vlakov!
v sobotu (24.11.)
od 8:00 do 13:00 hod.
|
Zmena nástupišťa!
Meškanie vlakov!
v nedeľu (25.11.)
od 8:20 do 13:20 hod.
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Smolenice – Boleráz
|
v pondelok (19.11.) a utorok (20.11.),
vždy od 8:10 do 13:00 hod.
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Trenčín – Trenčianska Teplá
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (22.11.)
od 8:30 do 12:10 hod.
|
121
|
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
|
Myjava – Vrbovce
|
od pondelka (19.11.) do štvrtku (22.11.)
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
Púchov – Lúky pod Makytou
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (17.9.) do piatku (14.12.)
|
130
|
Bratislava – Štúrovo – Szob MÁV
|
Senec – Sládkovičovo
|
Meškanie vlakov!
Zmena nástupišťa!
v sobotu (24.11.)
od 8:40 do 13:00 hod.
|
Meškanie vlakov!
Zmena nástupišťa!
v nedeľu (25.11.)
od 8:30 do 13:00 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno (Dopravca RegioJet)
|
Dunajská Streda – Dolný Štál
|
v pondelok (19.11.)
od 8:00 do 18:00 hod.
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
Chotín – Komárno
|
v utorok (20.11.) a stredu (21.11.)
|
Nové Zámky – Hurbanovo
|
vo štvrtok (22.11.) a piatok (23.11.)
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Ludanice – Topoľčany
|
v pondelok (19.11.)
|
Oslany – Topoľčany
|
v utorok (20.11.) a stredu (21.11.)
|
145
|
Horná Štubňa – Prievidza
|
Horná Štubňa – Sklené pri Handlovej
|
vo štvrtok (22.11.)
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Levice – Hronský Beňadik
|
od pondelka (19.11.) do stredy (21.11.)
|
Kozárovce – Nová Baňa
|
v piatok (23.11.)
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Hajnáčka – Blhovce
|
v pondelok (19.11.)
|
Fiľakovo – Hajnáčka
|
od utorka (20.11.) do piatku (23.11.)
|
Moldava nad Bodvou mesto – Čečejovce
|
v pondelok (19.11.) a utorok (20.11.)
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Diviaky – Čremošné
|
v pondelok (19.11.) a utorok (20.11.)
|
Vrútky – Martin
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (20.11.)
|
Príbovce–Rakovo – Diviaky
|
Zmena nástupišťa!
v stredu (21.11.)
|
Diviaky – Odb. Dolná Štubňa
|
Zmena nástupišťa!
v piatok (23.11.)
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
Heľpa – Červená Skala
|
od pondelka (19.11.) do piatku (23.11.)
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Nálepkovo – Mníšek nad Hnilcom
|
v stredu (21.11.)
|
Nálepkovo – Švedlár
|
vo štvrtok (22.11.) a piatok (23.11.)
|
180
|
Žilina – Košice
|
Vrútky nákl. st. – Turany
|
Zmena nástupišťa!
v pondelok (19.11.)
od 8:05 do 12:00 hod.
|
Zmena nástupišťa!
v piatok (23.11.)
od 8:20 do 12:20 hod.
|
188
|
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
|
Kysak – Drienovská Nová Ves
|
v pondelok (19.11.) a utorok (20.11.),
vždy od 8:20 do 13:50 hod.
|
Veľký Šariš – Sabinov
|
v stredu (21.11.) a štvrtok (22.11.),
vždy od 8:00 do 13:10 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Michaľany – Úpor
|
v utorok (20.11.) a stredu (21.11.),
vždy od 8:30 do 14:00 hod.
|
|